י.מ.מ מערכות כיבוי אש
התקנת ספרינקלרים – מוסיפה רבות לבטיחות

התקנת ספרינקלרים – מוסיפה רבות לבטיחות

התקנת ספרינקלרים, נעשית על ידי מומחים לנושא בהתאם לתוכניות מסודרות. עסק הרוצה במערכת כזאת עושה זאת למען בטיחות אלו השוהים ומבקרים בו אבל גם לצורך קבלת אישור לרישיון עסק מהרשות המקומית. קבלת האישור בפועל נעשית מרשות הכיבוי וההצלה. אין ספק שמניעת אש חשובה מאוד ועשויה למנוע שריפות רציניות. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש", פועלת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע מקיף.

התקנת ספרינקלרים

התקנת ספרינקלרים תורמת רבות לבטיחות מהסיבה העיקרית כי היא עובדת בצורה אוטומטית. יש בכל מערכת כזאת אמצעי התראה לאש ואמצעים לתגובה מהירה התוקפת את האש כבר עם פריצתה. בנסיבות רבות, המים המותזים מכבים את הדליקה המקומית ומונעת התפשטותה. ספרניקלרים הינם אביזרים המותקנים ברום התקרה ומחוברים לצנרת מים. הצנרת מחוברת למערכת האינסטלציה האזורית וחייבת לקבל מים בלחץ גבוה כדי לפעול ביעילות. בכל התקן כזה קיים נוזל הרגיש לחום. כאשר החום עולה על 68 מעלות אזי הנוזל שובר את הזכוכית הקיימת ומתזי המים נכנסים לפעולה. העובדה שהם מותקנים בגובה מאפשרת פיזור יעיל לכיסוי שטח רב ככל האפשר. הספרינקלרים מותקנים בריחוק מתאים זה מזה כדי לתת כיסוי מרבי לכל החלל הרגיש. צוות מקצועי בוחן היטב את המקום, מקבל תוכניות של המבנה ומכין את התוכנית עבור המתקינים אשר מבצעים אותה בפועל. כך כל הנושא מכוסה היטב.

מערכות מתקדמות

מערכות מתקדמות כוללות גם אמצעים נוספים. הן מסוגלות לנתק אוטומטית ממקור החשמל, מסוגלות להתקשר ישירות ומיידית לרשות לכבאות, לקצין הבטיחות של העסק ולאנשים רשומים נוספים. מערכת מקצועית אשר המפרט שלה מקיף תתאים מאוד לדרישות ברשות לכבאות והצלה ותתרום רבות לטובת מתן אישור מתאים.

שירות מקצועי  

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" הינה בעלת מוניטין בתחום ומומלץ לקבל שירותיה המסורים והמקצועיים. הם מקיפים וכוללים, ייעוץ, הכנת מערכך בטיחות אש ומערכות בטיחות אחרות, ייצוג מול הרשות לכבאות והצלה, פעילות לקבלת אישור, ליווי כללי, פיקוח, הדרכה ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים והשתלמויות ומתן שירותים מרבים ללקוחות מגוונים לאורך השנים

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream