י.מ.מ מערכות כיבוי אש
כיבוי במנדפים – יעיל מאוד

כיבוי במנדפים – יעיל מאוד

כיבוי במנדפים נועד לחדרים שונים בהם נעשית פעילות העלולה לגרום להתלקחות אש בלתי מבוקרת. כך במטבחים, במעבדות ואולמות ייצור מסוימים. מטרת המתקן היא למנוע התפשטות האש ולכבותה כבר בעת התלקחותה. המערכת פועלת אוטומטית עם גיבוי ידני למקרה תקלות. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" פועלת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע רב.

כיבוי במנדפים

כיבוי במנדפים נחשב ליעיל כאשר המערכת מתפקדת היטב. לצורך שמירה עליה דרושה התקנה מקצועית ותחזוקה שוטפת. המנדף הוא מעין מתקן שנועד בין היתר, לשחרר עשן, אוויר מזוהם וכדומה באמצעות ארובות אל מחוץ לחדר. בתוך כל מנדף קיים נוזל שנועד לחנוק את האש מייד עם התפרצותה. מערכת הכיבוי מתחילה לפעול רק בתנאים של חום קיצוני במיוחד ואינה מושפעת, לדוגמא, מחום של תנור או חום גבוה ממקור דומה אחר. החומר הנוזלי שנועד לכיבוי פורץ מתוך מתיזים מיוחדים (או בשמם האחר – נחירים). הוא נחשב ליעיל מאוד. המנדפים כוללים גם ידית ידנית להפעלה בעת תקלה במערכת ההפעלה האוטומטית. היא מסייעת גם להימלטות מהמבנה הבוער. צוות ייעודי של החברה אחראי להתקנה ובדיקת תקינות המערכת, הוא מקבל לידיו תוכניות של המבנה והחלל בו הם נדרשים ועל פיהם והמצב הנתון מכין את התוכניות הנדרשות. אלו מועברות לטכנאים המתקינים אותה בצורה מקצועית ומושלמת.

יעילות רבה

המנדפים מתוכננים לפעול ביעלות רבה במקרים של דליקות הנגרמות מדלקים, שמנים, סוגי עץ וחומרי גלם דליקים ומסוכנים אחרים. עצם היותם ממוקמים מעל לתנורים ומקורות האש  השונים מאפשר תפקודם המעולה למניעת פגיעות באנשים מחנק מעשן, מכוויות וכיוצא בזה. מערכות אלו מיוצרות  בקפידה תחת תקנים רשמיים על ידי חברות בינלאומיות בעלות שם.

שירות מקצועי

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" הינה בעלת מוניטין בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי בתחום. הוא מקיף וכולל ייעוץ, תכנון מערך בטיחות אש, ייצוג מול רשות כבאות והצלה לקבלת אישור תקינות, ליווי, פיקוח והדרכה ועוד. מנהליה מתמחים בנושא עקב לימודים והשתלמויות, וכן, מתן שירותים מורכבים ללקוחות רבים. הם ימליצו על המנדפים המתאימים ביותר מבחינת כל השיקולים.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream