י.מ.מ מערכות כיבוי אש
מערכות גילוי אש – בעלות יעילות מוכחת

מערכות גילוי אש – בעלות יעילות מוכחת

מערכות גילוי אש נדרשות בעסקים ומבנים רבים עקב דרישות החוק. התקנתם נועדה לבטיחות השוהים והמבקרים במקום. ניתן למצוא רבות ומסוגים שונים וכל אחת נבדלת מהשנייה במפרט הקיים בה. התקנתן נעשית על ידי חברה מקצועית בתחום על פי תוכניות קיימות. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" עוסקת בנושא וניתן לקבל ממנה מידע מקיף.

מערכות גילוי אש

מערכות גילוי אש, תורמות לכיבוי האש מיד לאחר שהיא מתלקחת. היכולת שלהן לגלות את האש באמצעות גלאים וחיישנים היא אוטומטית. גם התגובה נעשית במיידית וללא התערבות אנשים, מה שמבטיח יעילות רבה. כל מה שיש לעשות הוא לבחור את הנכונה, להתקינה היטב, לטפל בה על בסיס שוטף, לבדוק אותה מעת לעת ולתחזקה בצורה נאותה. ההתקנה נעשית על ידי מומחים לנושא המקבלים לידיהם את תוכנית המבנה, עורכים סיור בחללים הנדרשים, מקבלים לידיהם את דרישות החוק, ומתכננים את ההתקנה. התוכניות בפועל מועברות לצוות המתקינים. בעיקרון, היא כוללת גלאים המסוגלים לאתר חום גבוה במיוחד באמצעים שונים, קיימים גלאי עשן, גלאי קרן לייזר, לגילוי עשן, גלאי חום ולהבה ועוד. קיימים גם כפתורי התראה ולחצני משיכה ידניים לגיבוי.

תהליך הכיבוי בפועל

כאשר המערכת חושדת שקיימת שריפה היא מפעילה ספרינקלרים המותקנים בתקרה הגבוהה. הם מחוברים לצנרת מים בלחץ גבוה המגיעה מהרשות המקומית. נוזל הרגיש לחום גבוה של למעלה מ 68 מעלות המצוי בהם פועל במיידית וגורם לזכוכית הקיימת להתנפץ. מכאן ואילך מתחילים לפרוץ סילוני מים דקים המיועדים לכיבוי של הדליקה ההתחלתית. מיקומם הגבוה מאפשרת כיסוי שטח רחב. בכל מערכת קיימים מספר רב של ספינקלרים המותקנים במרחק מדוד אחד מהשני, על מנת לכסות את כל החדר הרגיש לדליקות. המערכות המתקדמות אף מסוגלות לנתק את מקור החשמל ולהודיע בטלפון ישירות לבקרת רשות הכיבוי ולקצין הבטיחות.

שירות מקצועי

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש", הינה בעלת שם ההולך לפניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הכנת מערך בטיחות אש, ייצוג מול רשות הכבאות, התקנת מערכות ועוד. מנהליה ישמחו לספק שירותיהם לכל לקוח נזקק.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream