מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

מערכות גילוי אש ועשן

חברת י.מ.מ גילוי אש מציעה מערכות גילוי אש ועשן למפעלים, תעשיות ובתי עסק רבים ושונים שבהם יש צורך לבצע גילוי אש. בחברה מודעים לחשיבות ההגנה מפני האש ולצורך לפעול במהירות ברגע האמת. משום כך, החברה מספקת שירותים שונים הכוללים מערכות לגילוי אש ועשן, מערכות לכיבוי באמצעות מים, חדרי משאבות לצורך מאגרי מים זמינים, ציוד כיבוי אש העומד בתקן 129, מערכות אשר יכולות לפנות עשן באופן טבעי (חלונות הנפתחים באופן אוטומטי בעת גילוי עשן) ומערכות משוכללות רבות.

מערכות גילוי אש ועשן

מערכות גילוי אש ועשן – מגלים את הבעירה בזמן

השריפה היא אחד האירועים ההרסניים ביותר הקיימים היום. היא מכלה את כל מה שעומד בדרכה ועלולה לפגוע בחיי אדם. אך מעבר לשריפה, גם לעשן יש חלק ניכר בפגיעה בחיי אדם. עוד לפני בוא האש, העשן הוא זה שיכול לפגוע בחיי האדם. הוא גורם לחנק ויכול להוביל להצטברותם של רעלים בגוף. משום כך, על אנשים אשר שאפו עשן במשך זמן רב להגיע לבית החולים לצורך ניקוי רעלים. מערכות גילוי אש ועשן מתריעות את השוהים בבניין בזמן וגורמות לביצוע פעולות מעכבות שריפה כמו פתיחת חלונות עשן או פיזור מים כדי לכבות את השריפה. מערכות משוכללות אשר נקנו מחברה מקצועית העומדת בכל התקנים הרלוונטיים יכולות לשמש לטווח ארוך. רק חשוב לזכור לבצע בדיקה תקופתית אחת לשנה.

על משולש הבעירה

מעבר לדרך שבה אפשר להילחם באש ובעשן – כדוגמת מערכות גילוי אש ועשן, חשוב לדעת איך נוצרת שריפה. ישנם שלושה מרכיבים עיקריים שיכולים לגרום לשריפה. המרכיב הראשון הוא החמצן. האש זקוקה לנשימה, והחמצן מסייע לה בכך. הרכיב השני הוא החום. החומר צריך להגיע לטמפרטורה גבוהה כדי שתיווצר האש. והרכיב השלישי הוא החומר הדליק. חומרים דליקים נמצאים סביבנו בכל מקום – הניירות שבמשרד, ארון העץ, לק שנמצא בתיק של המזכירה וסוגים מסוימים של חומרי ניקוי. מסיבה זו, כאשר אתם עוברים למשרד חדש, וודאו כי בבניין יש מערכת לכיבוי אש. אם לא כך, הדבר, דאגו לפנות לחברה מקצועית אשר תספק לכם את כל אמצעי ההגנה היעילים נגד עשן ואש.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים