מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

מערכות גילוי אש

לפי האמרה הידועה, העשן אינו יכול להתקיים ללא אש. ולכן, אם אתם מבחינים בעשן, סביר להניח שהאש לא תאחר לבוא. מערכות גילוי אש הן מערכות משוכללות הרגישות להימצאותו של עשן במבנה. חברת י.מ.מ גילוי אש מבצעת התקנה יסודית של המערכות האלה, לפי כל התקנים הרלוונטיים הנהוגים בישראל, ומספקת לכם הגנה מושלמת. כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים נוספים שמספקת החברה כדוגמת ציוד מקצועי לכיבוי אש הכולל מטפים וצינורות כיבוי.

מערכות גילוי אש

התקנת מערכות גילוי אש – כיצד מתבצע התהליך

התקנה של מערכות גילוי אש כוללת כמה שלבים עיקריים:

  • שלב התכנון – בשלב הזה מגיעים המתקינים המקצועיים אל השטח כדי לבדוק אותו ולתכנן את ההתקנה מראש. זוהי הזדמנות טובה לבדוק את המבנה ולקבוע את הנקודה שבה תוצב המערכת.
  • מתקינים לפי התקן – חברה מקצועית מבצעת התקנת מערכות גילוי אש בהתאם לתקנים המחמירים בישראל, כדוגמת תו תקן ul. נוסף על כך, טיב ההתקנה של המערכות האלה נבדק על ידי מכון התקנים הישראלי.
  • שלב ההתקנה – לאחר שהכול נבדק והתקבלו כל האישורים, מגיע השלב שבו מתקינים אנשי המקצוע את כל המערכות והופכים את המקום שבו אתם שוהים לבטיחותי יותר.
  • עבודות תחזוקה – מערכת גילוי אש, בדומה למערכות אחרות שבהן אנו נתקלים בחיי היום יום, זקוקה לתחזוקה שוטפת. חברה מקצועית מציעה מגוון רחב של שירותים הכוללים ביצוע בדיקה מקיפה, שמירה של תוצאות הבדיקה הנוכחית והשוואתה עם תוצאות אחרות וכן ביצוע של בדיקה תקופתית כדי למנוע תקלות ובעיות בזמן אמת.

שומרים על הבטיחות בזמן שריפה

אמנם מערכות גילוי אש מסייעות לנו לאתר שריפה במהירות, חשוב לזכור כי הפעילות שלנו תציל אותנו ואת הקרובים אלינו בזמן אמת. משום כך, בכל מקרה של חשד – אם אתם מריחים ריח חזק של שריפה או כשהאזעקה פועלת, חשוב לקרוא למכבי האש. אם אתם רואים כי אינכם יכולים להשתלט על השריפה, פנו לכיוון היציאה מהמבנה – אל תשתמשו במעלית, אלא רדו במדרגות בלבד. כמו כן, זכרו כי העשן פוגע לא פחות מהאש. שאיבת עשן מסוכנת לבריאות, ולכן אם העשן חדר אל החדר שבו אתם נמצאים, דאגו לכסות את פניכם בבגד או מטפחת והתחילו לזחול לכיוון היציאה כדי להימנע משאיפת עשן עד כמה שניתן.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים