י.מ.מ מערכות כיבוי אש
מערכות גילוי וכיבוי אש – לבטיחות מרבית

מערכות גילוי וכיבוי אש – לבטיחות מרבית

מערכות גילוי וכיבוי אש מותקנות במבנים העוסקים בפעילות רגישה, באחרים בהם קיימת תעבורת אנשים רבה ועוד. כל אלו ואחרים נוספים מחויבים על פי חוק במערכות מצילות חיים אלו. בעלי האתרים הללו אמורים לקבל  אישור מאת הרשות המקומית לניהול עסק. על כל הנושא אחראית הרשות לכבאות והצלה שאף בודקת ומנפקת אישור בטיחות לעומדים בתנאיה. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" פועלת בנושא וניתן לקבל ממנה מידע מקיף.

מערכות גילוי וכיבוי אש

מערכות גילוי וכיבוי אש תורמות לבטיחות במקומות הרגישים הללו. היא פועלת אוטומטית ומחוברת לצנרת מים בלחץ גבוה  המגיעה מהרשות המקומית. קיימים בה גלאים להתראה על שריפה, וכן, ספרינקלרים שתפקידם הוא להזרים במיידית סילוני מים לכיבוי מוקד הדלקה שאך התחיל להתפתח. מניעה יעילה, תורמת, כמובן, למניעת התפשטות שריפות העלולות לגרום לנזקים אדירים ברכוש כולל חשש לפגיעה פיזית באנשים עד כדי מוות. במערכת קיימים גלאים לגילוי עשן, אש ,להבה וכדומה. הם פועלים על קרני לייזר ועל חיישנים אחרים לגילוי עשן, על טכנולוגיית יניקת אוויר ועוד. קיימים גם התקנים ידניים הכוללים כפתורי התראה ולחצני משיכה.

גילוי ותגובה

מייד לאחר החשד לשריפה נכנסים לפעולה הספרינקלרים. בכל אחד מהם קיים נוזל הרגיש לטמפרטורות גבוהות מעל 68 מעלות. הוא מפוצץ את הזכוכית הקיימת ומשחרר אותם לפעולה. הם מותקנים במקום גבוה, מפוזרים היבט ומכסים שטח גדול. המערכות המתקדמות מסוגלות אף לנתק את מקור החשמל המרכזי, לייצור קשר עם מוקד הרשות לכבאות והצלה כמו גם לקציני הבטחון של העסק ועוד. היעילות האוטומטית וללא מגע יד אדם מוכיחה עצמה כל פעם מחדש. תכנון והקמת המערכות הללו מצוי בידי חברות המתמחות בנושא. קיום מערכת כזאת מגדיל את הסיכוי לקבלת אישור לעסק.

שירות מקצועי

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" הינה בעלת מוניטין בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות. השירות הניתן הוא מקיף וכולל ייעוץ, הכנת תיק מערך בטיחות אש, ייצוג מול הרשות לכבאות והצלה לקבלת אישור מתאים, ליווי, הדרכה, פיקוח ועוד. היא אף תכין תוכניות מתאימות להתקנת המערכות הללו ותדאג להתקנתן המיטבית.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream