י.מ.מ מערכות כיבוי אש
מערכות כיבוי אש – יעילות למניעת התפשטות אש

מערכות כיבוי אש – יעילות למניעת התפשטות אש

מערכות כיבוי אש נועדו למניעת אש לאחר פריצתה. קיימות מערכות אוטומטיות מגוונות שתפקידן הוא גילוי התראה ופעולות כיבוי. קיימות אחרות אשר מופעלות כאשר השריפות כבר התפתחו והפכו לגדולות מאוד. המערכות האוטומטיות מותקנות במבנים רגישים על פי דרישות החוק הקיימות. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" פועלות בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי בנושא.

מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש אוטומטיות, כוללות גלאים וחיישנים לגילוי אש וספרינקלרים הפועלים לכיבויה המידי. מניעה בראשית הדרך תורמת למניעת נזקים לרכוש ולנפש. ההשקעה בהן מצדיקה רבות ביחס להוצאות הכספיות העלולות להיגרם לאחר מכן. בכל אחת קיימים גלאים הפועלים על קרני לייזר לגילוי עשן, גלאי חום, להבה ועוד. בנוסף על טכנולוגיה ליניקת אוויר. כן, קיימים, התקנים ניידים הכוללים כפתורי התראה ולחצני משיכה. הפעולות האוטומטיות וללא מגע יד אדם יעילות מאוד ומבצעות את העבודה היטב. בכל ספרינקלר קיים נוזל הרגיש לטמפרטורות הגבוהות מ68 מעלות צלסיוס. הוא נכנס לפעולה במצבים אלו ויוצר לחץ על הזכוכיות הקיימות וגורם להתנפצותם. בשלב זה, הספרינקלרים מתחילים לפעול ומתיזים מים מגבוה על מוקד האש. הם מחוברים לצנרת מים המגיעה מהחוץ והשייכת לרשות המקומית. אלו הם מים בלחץ המאפשרים התזה יעילה.

תכנון והקמה

תכנון המערכת והקמתה נעשה על ידי מומחים לנושא. הם מקבלים את תוכניות המבנה ומסיירים בו. הם מקבלים גם את דרישות הרשות לכבאות והצלה לגבי אופי ותקן המערכת הנדרשת. לאחר הכנת התוכניות מגיעה מחלקת ההתקנות ומתקינה את כל הנדרש בצורה מקצועית. לאחר בדיקה אחרונה היא נכנסת לשימוש. אין ספק, כי מערכת תקינה והמתוחזקת היטב תפעל ברגע המשבר ותספק את ההגנה  המתאימה מפני התלקחות אש.

שירות מקצועי

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" הינה בעלת שם ההולך לפניה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, תמיכה, הכנת והקמת מערכות, ייצוג מול הרשות לכבאות והצלה לטובת השגת אישור בטיחות, פיקוח הדרכה ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר ומצטבר המגיעים מלימודים והשתלמויות וממתן שירותים מוצלחים ללקוחות מגוונים.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream