מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש הן מערכות משוכללות שיכולות להציל חיים בזמן אמת. כאשר פורצת שריפה בבניין מגורים או בתוך משרד, יש צורך לפעול בדחיפות כדי להוציא את כל השוהים אל מחוץ למבנה. ניתן לבצע זאת בקלות רבה יותר על ידי מערכת משוכללת שמציעה חברת י.מ.מ גילוי אש תוכלו לדעת מתי פורצת שריפה בבניין ולפעול בהתאם. כמו כן, החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים המשמשים להגנה מפני האש: כיבוי אוטומטי באמצעות מנדפים, מערכת ספרינקלרים, מטפי כיבוי איכותיים ועוד.

מערכות כיבוי אש המכריזות על פרוץ השריפה

המערכות שנועדו לכיבוי אש כוללות מגוון רחב של רכיבים. אלה כמה מהנפוצים שבהם:

  • גלאי עשן – כל מערכת המיועדת לכיבוי אש כוללת גלאי עשן. למערכת המשוכללת יש חיישנים מיוחדים הרגישים לעשן, וכאשר הם חשים בו, הם מודיעים על כך לכל השוהים בבניין באמצעות צפירות רמות או מערכות כריזה.
  • מערכות כריזה – כשפורצת אש, כולם צריכים לדעת על כך. חברה מקצועית מציעה מערכת כיבוי אש מלאה הכוללת רמקולים, מערכות כריזה וצופרים.
  • מערכות ויזואליות – מעבר למערכות השמע שצריכות להיות מותקנות בכל בניין, קיימות גם מערכות ויזואליות כמו נוריות או פנסים מהבהבים (מתאימים במיוחד לאנשים שיש להם בעיות בשמיעה). נוסף על כך, את הנוריות מומלץ להתקין קרוב ליציאה, כך שבזמן אמת, כשהבניין כולו מכוסה בעשן, יוכלו השוהים הבניין להימלט בזמן.

שלבי התקנת המערכת

על פי החוק, חובה להתקין מערכות כיבוי אש בבניינים. התקנה זו מתבצעת באמצעות כמה שלבים. ראשית, המתקינים המקצועיים בוחנים את השטח. הם באים למקום שבו יש צורך להתקין את מערכות הכיבוי ובודקים אותו. בשלב השני מבצעים תכנון כללי שבו ימוקמו מערכות לגילוי עשן ואש. לאחר מכן מתבצעת התאמה והתקנה של המערכות על פי התקן הנהוג בישראל. לסיום, המערכת מוכנה, וכעת יכול הלקוח לקבל שירותי תמיכה במקרים שבהם יש בעיה.

ככלל, התקנת מערכות משוכללות לכיבוי אש אינה עניין של מה בכך. אם אתם מעוניינים להתקין מערכות אלה, חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה המספקת ציוד איכותי. משום כך, מומלץ לבדוק כמה חברות באתרי האינטרנט ואף לשאול לדעתם של מכרים וקרובים.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים