י.מ.מ מערכות כיבוי אש
מערכות כריזה ואזעקה

מערכות כריזה ואזעקה

מערכות כריזה ואזעקה הינן מערכות המאפשרות חיבור של מספר רמקולים ורמקולי שופרים, המשמשים להעברת הודעות ואזעקות במצבי חירום, במרחב גדול. לצד מערכות אחרות המופעלות במצבי חירום כגון שריפות, קריסות, נפילות (לצערנו מצב מוכר בארץ), מערכות אלו מדווחות בזמן אמת על מצבי חירום ומאפשרות פינוי מהיר ויעיל יותר של המבנה, במטרה להציל חיים.

מערכות כריזה ואזעקה יצילו חיים

בעבר, מערכות כריזה ואזעקה הותקנו בעצם כשתי מערכות נפרדות, כאשר כל אחת הופעלה בנפרד ולעיתים גם היה צורך בתפעול ידני. כיום המצב שונה, ולא רק שהמערכות אוחדו לכדי מערכת אחת יעילה, אלא שמדובר במערכות אוטומטיות הרגישות לטמפרטורות גבוהות, ועצמאיות לחלוטין כך שברגע שהטמפרטורה מטפסת לגבהים מחשידים, מופעלת אזעקה וכריזה הקוראת לפינוי מהיר של המבנה.

מערכות הכריזה מתחלקות לשני סוגים, בהתאם לתקנים הישראליים:

  • מערכת המותאמת לתקנים 160 ו-160.1. תקנים אלו אינם מחייבים בדיקת מעבדה מוסמכת, אלא אישור מטעם המתקין, להתקנת המערכת בהתאם לתקן.
  • מערכת המותאמת לתקן 1220 חלק 3. מערכות אלו מחייבות בדיקת מעבדה מוסמכת מטעם מכון התקנים. מערכות אלו משלבות גילוי עשן וכריזה, כך שבזמן אזעקת אש נשמעת כריזה המנחה את השוהים במבנה, לצאת ממנו במהירות.

בטיחות כערך עליון

הבעיה היא, שכמו בכל שוק אחר, גם שוק מערכות האזעקה והכריזה מורכב מחברות רבות שעלולות להתגלות כלא מקצועיות. אנו בי.מ.מ גילוי אש בע"מ מתחייבים למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ולמערכות כיבוי אש מהמשוכללות והטובות בשוק! הצוות שלנו יגיע עד אליכם, יסרוק את השטח על מנת לאתר נקודות אסטרטגיות בהן יוצבו המערכות בעתיד. לאחר מכן יתקינו את המערכות בנקודות שנבחרו, ובהמשך גם ידאגו לבצע בדיקות תקופתיות על מנת לוודא שבכל זמן – אתם תהיו מוגנים ובטוחים. צרו קשר עוד היום עם י.מ.מ גילוי אש בע"מ, ותרשו לעצמכם להרגיש הכי בטוחים בעולם.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream