מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

מערכות ספרינקלרים

חברת י.מ.מ גילוי אש מציעה מערכות ספרינקלרים משוכללות למגוון רחב של מוסדות ועסקים: קיבוצים, מועצות אזוריות ותעשיות שונות. החברה פועלת לפי התקן הישראלי ומתקינה מערכות משוכללות המשמשות כהגנה מפני שריפה ומפני הפגעים של העשן. כך שבנוסף למערכות הספרינקלרים מציעה החברה ציוד לכיבוי אש, מערכות משוכללות שיכולות להתריע בפני הימצאות של עשן או אש בסביבה, מערכות כריזה וכן כיבוי באופן אוטומטי בעזרת מנדפים משוכללים.

מערכות ספרינקלרים

דברים שכדאי לדעת על מערכות ספרינקלרים

חושבים להתקין מערכות ספרינקלרים בבית או בבית העסק החדש שלכם? הגיע הזמן לדעת עליהם כמה דברים:

  • מכבים במהירות – הספרינקלרים פועלים במהירות, כך שאם הם חשים בשריפה במטבח הבית או המשרד, הם ממהרים לכבות אותה. לשם כך, הם מבחינים בעלייה הקיצונית של הטמפרטורה ופועלים בהתאם. הספרינקלרים יכולים לפעול גם כשאיש אינו נמצא בבית ולמנוע פגיעה ברכוש או בבעלי החיים שנשארו נעולים בתוך המבנה.
  • חובה להתקין – ישנם מקומות שבהם חובה להתקין ספרינקלרים. מדובר פעמים רבות במקומות שבהם יש אנשים רבים כמו חניונים או קניונים. במקומות אלה ואחרים השימוש בספרינקלרים הוא קריטי במקרה של שריפה.
  • יותר ממערכת התראה – בניגוד לאזעקה הרגילה או למערכת כריזה לשעת חירום, הספרינקלרים לא רק מדברים, אלא גם פועלים. משום כך, מדובר במערכת אזעקה המתחילה להתיז מים במטרה לכבות את השריפה שפרצה.
  • לא רק בארץ – הספרינקלרים הפכו להתקנת חובה בבתים פרטיים בארצות הברית עוד ב-2005. מערכות אלה הוכיחו את עצמן כיעילות מפני שריפות.
  • פעולה מידית – הספרינקלרים נכונים לפעולה מידית בזכות שיטת ההתקנה שלהם – הם מחוברים לצינורות המים, ואילו מים אלה מצויים בצינורות בכל עת.

מתאימים את המערכת לסוג העסק

צוות מקצועי ומיומן יודע להתאים מערכות ספרינקלרים לסוג העסק. ספרינקלרים מאסיביים פחות יכולים להתאים למשרד, ואילו ספרינקלרים מאסיביים יותר יתאימו לחניונים ותעשיות. על כך פנים, לפני שהצוות המקצועי ניגש להתקנה הוא בוחן את השטח, בודק את כל הנקודות בתוך המבנה ורק לאחר מכן מתכנן את מיקומם של הספרינקלרים. כדי לדעת להתקין את מתזי הפלא האלה יש צורך לעבור הכשרה מיוחדת ולקבל הסמכה בתחום.

 

 

 

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים