מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

מערכות ספרינקלרים

חברת י.מ.מ גילוי אש מציעה מערכות ספרינקלרים משוכללות למגוון רחב של מוסדות ועסקים: קיבוצים, מועצות אזוריות ותעשיות שונות. החברה פועלת לפי התקן הישראלי ומתקינה מערכות משוכללות המשמשות כהגנה מפני שריפה ומפני הפגעים של העשן. כך שבנוסף למערכות הספרינקלרים מציעה החברה ציוד לכיבוי אש, מערכות משוכללות שיכולות להתריע בפני הימצאות של עשן או אש בסביבה, מערכות כריזה וכן כיבוי באופן אוטומטי בעזרת מנדפים משוכללים.

מערכות ספרינקלרים

דברים שכדאי לדעת על מערכות ספרינקלרים

חושבים להתקין מערכות ספרינקלרים בבית או בבית העסק החדש שלכם? הגיע הזמן לדעת עליהם כמה דברים:

  • מכבים במהירות – הספרינקלרים פועלים במהירות, כך שאם הם חשים בשריפה במטבח הבית או המשרד, הם ממהרים לכבות אותה. לשם כך, הם מבחינים בעלייה הקיצונית של הטמפרטורה ופועלים בהתאם. הספרינקלרים יכולים לפעול גם כשאיש אינו נמצא בבית ולמנוע פגיעה ברכוש או בבעלי החיים שנשארו נעולים בתוך המבנה.
  • חובה להתקין – ישנם מקומות שבהם חובה להתקין ספרינקלרים. מדובר פעמים רבות במקומות שבהם יש אנשים רבים כמו חניונים או קניונים. במקומות אלה ואחרים השימוש בספרינקלרים הוא קריטי במקרה של שריפה.
  • יותר ממערכת התראה – בניגוד לאזעקה הרגילה או למערכת כריזה לשעת חירום, הספרינקלרים לא רק מדברים, אלא גם פועלים. משום כך, מדובר במערכת אזעקה המתחילה להתיז מים במטרה לכבות את השריפה שפרצה.
  • לא רק בארץ – הספרינקלרים הפכו להתקנת חובה בבתים פרטיים בארצות הברית עוד ב-2005. מערכות אלה הוכיחו את עצמן כיעילות מפני שריפות.
  • פעולה מידית – הספרינקלרים נכונים לפעולה מידית בזכות שיטת ההתקנה שלהם – הם מחוברים לצינורות המים, ואילו מים אלה מצויים בצינורות בכל עת.

מתאימים את המערכת לסוג העסק

צוות מקצועי ומיומן יודע להתאים מערכות ספרינקלרים לסוג העסק. ספרינקלרים מאסיביים פחות יכולים להתאים למשרד, ואילו ספרינקלרים מאסיביים יותר יתאימו לחניונים ותעשיות. על כך פנים, לפני שהצוות המקצועי ניגש להתקנה הוא בוחן את השטח, בודק את כל הנקודות בתוך המבנה ורק לאחר מכן מתכנן את מיקומם של הספרינקלרים. כדי לדעת להתקין את מתזי הפלא האלה יש צורך לעבור הכשרה מיוחדת ולקבל הסמכה בתחום.

התקנת מערכות ספרינקלרים

התקנת מערכות ספרינקלרים – חובה בכל עסק

מערכות ספרינקלרים הינן מערכות כיבוי אש מתקדמות אותן יש להתקין בבתי עסק ובמבנים שונים. החל מחניונים, קניונים, אזורי תעשייה, מפעלים, חנויות, משרדים ובתי עסק שונים – המתזים נחשבים לאחת המערכות הפופולריות והיעילות ביותר לכיבוי שריפות. מעוניינים גם אתם בפתרון מומלץ זה? חברת י.מ.מ גילוי וכיבוי אש מציעה לכם התקנה של מערכת ספרינקלרים מתקדמת בעלת תו תקן ובהתקנה מקצועית על ידי צוות שירות מקצועי בעל כל ההכשרות הנדרשות.

יתרונותיהן של מערכות ספרינקלרים:

  • מענה מהיר – מערכות ספרינקלרים מספקות מענה מהיר ואיכותי למקרה של שריפה. הגלאים מגלים את השריפה בשלביה המוקדמים והמתזים מתחילים לפעול. במערכת זו יש מים בצינורות המותקנים ועל כן מים אלה תמיד זמינים לצרכי כיבוי והרגעת האש. גם במידה וזו אינה מכבה את השריפה לגמרי אין ספק כי היא מונעת ממנה את ההתרחבות עד הגעת מכבי האש למקום מה שמאפשר השתלטות מהירה על המצב.
  • הצלת חיים – מערכת זו מצילה חיים לא רק בארץ אלא בכל העולם. כמו כן, היא מסייעת בהצלת חייהם של בני אדם כמו גם בעלי חיים התקועים בבית.
  • חובה בארה"ב – בשל יעילות השיטה החלו חובה על התקנה של מערכות ספרינקלרים בבתים באזורים רבים בארה"ב. כמו כן, מערכות אלה הינן חובה בבתי עסק בישראל במרבית מתחמי העסקים הקיימים.

האם כדאי להתקין מערכות כאלה גם בבית?

אומנם בבית העסק מדובר בחובה אולם בבית זוהי אחראיות שלכם בלבד. עד כמה אתם רוצים לאבטח את הבית שלכם מפני שריפה? האם יש לכם ילדים או בעלי חיים שנשארים לעתים לבד בבית? אנו סבורים ובטוחים שאתם רוצים להגן עליהם בכל דרך ועל כן התקנה חד פעמית של המערכות הללו ובדיקה תקופתית בזמן סביר תסייע רבות בזמן אמת.

ומה בנוגע לעסקים?

ישנם תקנים מסוימים שבהם המערכות צריכות לעמוד כדי להיות מתאימות לבתי עסק מסוגים שונים. בהתאם לגודל המבנה שבו יושב העסק וצורת המבנה, כך הצוות המקצועי שלנו ייבחן את מיקום המערכות, כמות הצינורות והמתזים הנדרשים ועוד. לפרטים נוספים והזמנת שירות התקנת מערכות ספרינקלרים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים