י.מ.מ מערכות כיבוי אש
מתזים לכיבוי אש – יעילים מאוד

מתזים לכיבוי אש – יעילים מאוד

מתזים לכיבוי אש מותקנים בתוך מערכות מורכבות לגילוי וכיבוי אש בתוך מבנים. הן נדרשות על פי חוק בטיחות קיים וכדי למנוע התלקחות שריפות במקומות רגישים. כאלו הם מבנים בהם עובר ושוהה קהל גדול, במעבדות, במטבחים, באולמות ייצור עם חומרים מסוכנים ועוד. מתכננים ומתקינים אותם מומחים לנושא. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" פועלת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

מתזים לכיבוי אש

מתזים לכיבוי אש הינם יעילים מאוד כאשר פורצת שריפה והמוקד שלה אינו גדול. לכן, חשיבות הגילוי המהיר הנעשה בצורה אוטומטית. בכל מערכת כזאת קיימים גלאים מגוונים הפועלים על טכנולוגיות שונות לגילוי שריפות. יש כאלו המגלות חום גבוה, להבה, עשן כבד ועוד. אחרות על טכנולוגיית יניקת אוויר. קיימים גם התקנים ידניים הכוללים כפתורי התראה ולחצני משיכה. כאשר הם מזהים אש או חשש כבד לאש הם מפעילים את הספרינקלרים בהם קיים נוזל הרגיש לחום הגבוה מ 68 מעלות צלסיוס. הנוזל מנפץ את הזכוכית הקיימת שם ואז המתזים נכנסים לפעולה ושולחים סילוני מים למוקד הבעירה. הם מותקנים על רשת צינורות בגובה התקרה וכך הם מכסים שטח נרחב. הם מותקנים במרחקים מדודים הנקבעים על פי אלמנטים שונים כדי לתת מענה הולם לכל האולם.

מערכות מים בלחץ גבוה

המתיזים פועלים ביעילות מקסימאלית כאשר לחץ המים גבוה. המים מגיעים מהצנרת החיצונית השייכת לרשות המקומית והלחץ הקיים, איפה, מתאים לצרכים הללו. תכנון המערכת נעשה על ידי מומחים מטעם החברה. הם מקבלים את תוכניות המבנה, לומדים על צרכיו ואת דרישות החוק לגביו. לאחר תכנון מיטבי נעשית ההתקנה על ידי צוות מקצועי השייך אף הוא לחברה. המערכת דורשת בקרה תמידית ותחזוקה טובה כל העת.

שירות מקצועי

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" הינה בעלת שם ההולך לפניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי. הוא כולל ייעוץ, הכנת תוכניות בטיחות אש, ייצוג מול הרשות לכבאות והצלה האחראית על מתן האישורים, ליווי, פיקוח, הדרכה ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים והתמחויות בתחום וממתן שירות מוצלח ללקוחת שונים.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream