י.מ.מ מערכות כיבוי אש
מתזים – מחוברים לצנרת מים תקנית

מתזים – מחוברים לצנרת מים תקנית

מתזים הינם חלק בלתי נפרד מכל מערכת לגילוי וכיבוש אש המותקנת במבנים שונים. אלו הם ספרינקלרים מיוחדים הנכנסים אוטומטית לפעולה כאשר יש חשד להתלקחות אש בחלל בהם הם מותקנים. מערכות כאלו נדרשות בהתאם לחוק קיים בעסקים, מפעלים, ומבנים. בלעדיהם לא יינתן רישיון עסק מהרשות המקומית והאחריות על כל הנושא מוטלת על הרשות לכבאות והצלה. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" פועלת בתחום וניתן לקבל אצלה  מידע רב.

מתזים

מתזים אמורים לפעול ביעילות והם יעילים מאוד כאשר קיים לחץ מים גבוה. אספקת המים מגיעה מהמערכת החיצונית השייכת לרשות המקומית. הם מחוברים על רשת צינורות המותקנת בתקרת החדרים ולכן, הכיסוי שלהם יעיל במיוחד. הם מותקנים במרחק תקני בין אחד לשני על פי תוכנית הנערכת על ידי מומחים. הם מקבלים את תוכניות המבנה הקיים, לומדים את צרכי העסק, מכירים את דרישות החוק לגביו ועל פי כל הנתונים הללו, ואחרים נוספים, עורכים את התוכניות. הן מוגשות לביצוע במחלקת ההתקנות של החברה המבצעת את כל הפרוצדורה. יש צורך לבדוק מעת לעת את התקינות, לתחזק היטב את המערכת ועוד. אין ספק כי בעת שמתפתחת דליקה הם אמורים לפעול במיידית ולחסוך נזקים קשים. ההשקעה במערכת כזאת תוכיח עצמה כל פעם מחדש.

המתזים נכנסים לפעולה עקב התראה הניתנת מגלאים המותקנים על המערכת עצמה והסמוכים אליהם. הם פועלים על טכנולוגיות שונות כמו: קרני לייזר, חיישנים לגילוי עשן, יניקת אוויר ועוד. בכל ספרינקלר קיים נוזל הרגיש לטמפרטורות גבוהות, כאשר הוא מזהה טמפרטורה של למעלה מ 68 מעלות צלסיוס הוא מתפשט ומנפץ את הזכוכית הקיימת. או אז, מתחילים המתזים לפעול ומזרימים סילוני מים למוקד הבעירה שהתפתח.

שירות מקצועי

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" הינה בעלת מוניטין בתחום ומומלץ לקבל ממנה ישרות מקצועי ומיומן. ברשותה תשתית איכותית המספקת שירות מקיף, ובכלל זה: ייעוץ, הכנת תוכניות לבטיחות נגד אש והתקנת מערכות בתחום, ייצוג מול הרשות לכבאות והצלחה לטובת השגת אישור לרישיון עסק ליווי כללי ועוד. כל אלו ועוד יינתנו לכל לקוח נזקק.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream