מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

מתזים

לא אחת רואים בסרטים מערכות אוטומטיות הפועלות במקרה של שריפה ומתיזות מים לכל עבר כמו ממטרות. מתזים אלה יכולים להציל חיים בעת הצורך והם הפכו להתקנות חובה במבנים גדולים כמו חניונים או מרפאות. חברת י.מ.מ גילוי אש מציעה מערכות משוכללות שנועדו להגן על השוהים בעת השריפה כדוגמת המתזים, מערכות לגילוי עשן ואש וכדומה. החברה פועלת לפי כל התקנים המחמירים הנהוגים בישראל ומעסיקה עובדים שעברו הכשרה מקצועית בלבד.

מתזים

היתרונות שבהתקת מתזים

בעלי עסקים עלולים להרים גבה מדי פעם כאשר דורשים מהם להתקין מתזים במקום העבודה, מבלי לדעת כמה יתרונות טמונים בהתקנים אלה. אלה כמה מבין היתרונות הבולטים שבמתזים:

  • הגנה פעילה – בניגוד לאזעקות אש רגילות אשר רק מתריעות מפני בואה של השריפה, מתזים גם פועלים כדי לכבות אותה. המתזים פועלים במהירות ויכולים להציל לא רק חיי אדם, אלא גם את הרכוש של העסק.
  • לפני בוא הכבאים – התקנת המתזים המשוכללים יכולה למנוע את הגעתם של הכבאים על ידי כיבוי השריפה כליל, וגם אם עדיין לא הושגה שליטה על השריפה, המתזים ימנעו את התפשטותה עד שהכבאים יגיעו.
  • שיטה יעילה – המתזים הוכיחו את עצמם פעמים רבות, עד כדי כך שבארצות הברית הם הפכו לחובה בבתים פרטיים החל משנת 2005.
  • שיטה המתאימה לכולם – בעוד מערכת אזעקה עשויה שלא להתאים לכבדי שמיעה או לבעלי מוגבלויות אחרות, שהרי המתזים יכולים להגן על השוהה בזמן אמת ובסופו של דבר גם להסב את תשומת לבו למתרחש.

אל תעשו זאת בבית

מעוניינים להתקין מתזים בביתכם הפרטי? או שאולי בניתם מפעל חדש וכעת אתם מעוניינים לספק לעובדים שלכם עבודה בתנאים בטוחים? גם אם אתם חושבים שאין קל יותר מהתקנת מתז, כדאי שתחשבו שוב. התקנת המתזים מתבצעת רק על ידי חברה מקצועית ואמינה. כאשר אתם בוחרים חברה כזו, ודאו כי היא פועלת לפי כל התקנים החשובים. מעבר לכך, חשוב לקבוע עם עובדי החברה לבצע בדיקה תקופתית אחת לשנה לפחות. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי מערכת המתזים שלכם יכולה לפעול בזמן אמת, להתיז מים ולהציל אתכם ואת הסובבים אתכם מאסון.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים