מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

ספרינקלרים תקן

הספרינקלרים, או מתזים בעברית, הם המערכות הקטנות המותקנות בתוך מבנים. ספרינקלרים תקן חשובים להצלת חיים, ולכן חברת י.מ.מ גילוי אש דואגת להתקין אותם בהתאם לכל הכללים הנהוגים במדינת ישראל. ישנם בניינים המחייבים הקמה של ההתקנים האלה לפי החוק, כך שכאשר מתרחשת שריפה, אפשר לפעול במהירות ולנסות ולהשתלט עליה באמצעות התזת מים או כל חומר אחר שהותקן בהם. החברה מציעה התקנה מקצועית תוך עמידה בכל התקנים והעסקת אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים אשר עברו הכשרה בתחום.

ספרינקלרים תקן

ספרינקלרים תקן – היכן מתקינים אותם

ישנם מקומות שבהם חובה להתקין ספרינקלרים לפי חוק, ובמקומות אחרים בוחרים בעלי העסקים לעשות זאת מטעמי בטיחות. אלה כמה דוגמאות למקומות אלה:

  • חניונים – במקומות שבהם קיימים חומרים דליקים כמו בנזין ודלק, חשוב להציב ספרינקלרים. כך שבמרים של שריפה במתחם סגור כמו חניון, ניתן יהיה למנוע אסון כמו התלקחות של רכבים.
  • מרכזים מסחריים גדולים – והכוונה לקניונים או לשדרה ארוכה של חנויות. מומלץ כי בכל חנות יותקנו ספרינקלרים. מתזים אלה יוכלו להגן לא רק על הקונים והעובדים, אלא גם על הסחורה, לבל תיפגע מהשריפה.
  • מעבדות – בין אם מדובר במעבדות בית ספריות פשוטות יחסית, ובין אם מדובר במעבדות גדולות למחקרים כמו שניתן למצוא במכונים ובאוניברסיטאות, קיימת חשיבות רבה להתקנתם של מתזים טובים. זאת משום שבכל מעבדה עובדים עם חומרים כימיים מסוכנים אשר עלולים להתלקח במהירות.
  • בתי חולים – במקומות שבהם יש אנשים רבים כמו חולים וצוות רפואי, חשיבותם של ספרינקלרים אינה מוטלת בספק. כאשר קיים חשש לדלקה בתוך המבנה, פועלים הספרינקלרים במהירות, תוך שהם מונעים את התפשטותה של שריפה אשר יכולה להוות מכשול בפני הצוות הרפואי אשר אינו יכול לפנות את כל החולים בזמן.

פועלים לפי התקן

אחת השאלות החשובות ביותר שיש לשאול חברת בטיחות היא לגבי ספרינקלרים תקן. חברה מקצועית ומיומנת אשר יש לה ניסיון רב בתחום, תציע התקנה לפי כל התנאים והכללים הנחוצים. כך שלפני שאתם בוחרים את חברת הבטיחות, כדאי לבחון את התעודות שיש ברשותה ולוודא כי העובדים שלה עברו את כל ההכשרות הדרושות.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים