י.מ.מ מערכות כיבוי אש
ציוד כיבוי אש – אפקטיבי ויעיל

ציוד כיבוי אש – אפקטיבי ויעיל

ציוד כיבוי אש נועד לטפל במוקדי אש ובלהבות המתרוממות ממנו. ניתן למצוא מגוון של כלים, אביזרים, מערכות, חומרים ועוד המשמשים למטרות אלו. קיימות מערכות אוטומטיות לגילוי וכיבוי אש המותקנות בתוך מבנים, קיימות אחרות הנעות על רכבים, נייחות ועוד. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" פועלת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע מקיף.

ציוד כיבוי אש

ציוד כיבוי אש נועד לשימוש בנסיבות שונות. המערכות האוטומטיות מנסות להתמודד עם אש שאך פורצת וניתנת לבלימה במהירות. מדובר על רשת של צינורות המותקנות בגובה האולמות והחדרים ובהם יש גלאי אש ועשן וספרינקלרים הפועלים אוטומטית. הן גם מתריעות בפני קציני הבטחון, הרשות לכבאות והצלה באמצעות חיוג אוטומטי. המתקדמות גם מנתקות את החשמל במבנה. ניתן למצוא מערכות אוטומטיות לכיבוי אש במנדפים הממוקמים במטבחים, מעבדות ועוד. מערכות אחרות מופעלות כאשר האש כבר מתלקחת והן מותקנות על כלי רכב ניידים מסוגים שונים, מתוך עמדות וברזי הסנקת מים ועוד. ניתן למצוא בהם צנרת מתאימה, מזנקים מגוונים, מטפים המתיזים חומר וקצף מדכאי אש, כדורים לכיבוי אש יעילים, מטפים ידניים, ואמצעים ידניים אחרים המותקנים בעמדות ידועות במפעל. ציוד נלווה אחר נועד למיגון ובו ניתן למצוא קסדות, מסיכות, כפפות, ביגוד, אפודי מגן ועוד.

הכנת תוכנית בטיחות

מפעלים, עסקים ומוסדות אחרים הנדרשים למערך בטיחות כנגד סיכוני אש על פי החוק, חייבים להכינם כדי לקבל אישור לרישיון עסק. הם פועלים מול הרשות לכבאות והצלה הקובעת את התקנים, בודקת את המצב הקיים ומספקת את האישור. יש צורך לקבל שירות מחברה המכירה את התחום לעומק ואשר מומחיה מכינים מערך בטיחות תקני. הם כוללים בו גם ציוד כיבוי אש נדרש.

שירות מקצועי

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" הינה בעלת מוניטין בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי ומהימן. הוא כולל ייעוץ, הכנת תוכנית בטיחות אש, ייצוג מול הרשות לכבאות והצלה, הדרכה, פיקוח וליווי כללי. מנהליה הינם בעל ידע רחב וניסיון מצטבר בתחום המגיעים מלימודים והתמחויות כמו גם, ממתן שירות מוצלח ללקוחות רבים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לכל לקוח פוטנציאלי.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream