מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

ציוד כיבוי אש

זה יכול לתפוס אתכם בכל מקום – באמצע העבודה במשרד, בהמתנה לתור לקבלת שירותים ציבוריים או בסיומו של יום עבודה. כשפורצת אש בתוך המבנה, ציוד כיבוי אש הוא שיעזור להציל את המצב, הציוד אשר יוכל לעכב את השריפה עד בוא הכבאים. חברת י.מ.מ גילוי אש מציעה ציוד איכותי שעבר בדיקה מקיפה ועומד בכל התקנים הדרושים. אז אם הקמתם בשעה טובה משרד חדש, חשוב להזמין את הציוד הדרוש.

ציוד כיבוי אש שכל עסק חייב

ציוד כיבוי אש – מה הוא כולל

ציוד לגילוי וכיבוי אשר הוא ציוד חשוב שצריך להימצא בכל בניין – בין אם מדובר בבניין מגורים ובין אם מדובר בבניין משרדים. אלה כמה מבין הפרטים הרלוונטיים:

  • מטף לכיבוי אש – המטפים מגיעים על פי רוב בשני גדלים: 3 ו-6 קילוגרמים. קיימים סוגים שונים של מטפים: מטפים המלאים בגז לכיבוי שריפה (פחמן דו חמצני, הלון), אבקה או מטפים הכוללים קצף. חשוב לבדוק את המטפים אחת לשנה ולבצע מילוי של חומר הכיבוי. כאשר מדובר בגזל, יש צורך למלא אותו לאחר 12 שנה, ואילו חומר כמו אבקה יש צורך למלא לאחר 6 שנים.
  • צינורות כיבוי – צינורות אלה מתחברים אל רכבי הכיבוי או אל ברז הכיבוי בתוך הבניין. צינורות אלה נוטים להבלות לאורך השנים, ולכן חשוב לבצע בדיקה תקופתית.
  • גלגלוני כיבוי – גלגילונים אלה הם חלק בלתי נפרד מתוך ציוד כיבוי אש. אלה צינורות גמישים שעשויים מחומר גומי או PVC. צינורות אלה מצויים בכל במקומות רבים: בתי מלון, בתי כנסת, בתי ספר, מוסדות לימוד להשכלה גבוהה או תעשיות ומחסנים שבהם מצויים חומרים מסוכנים.

מה לעשות כשפורצת שריפה

ציוד כיבוי אש יכול לסייע לכם להציל חיים בזמן אמת. כאשר פורצת שריפה בתוך הבניין, יש צורך לנסות לאתר את מקורה ולכבות אותה במהירות האפשרית לפי שהיא תתפשט באמצעות הציוד המשוכלל. כמו כן, אסור להתיז מים על מכשירי חשמל המחוברים לחשמל או להתעכב כדי להציל חפצים יקרים. אם אינכם יכולים להשתלט על האש, חפשו את היציאה הקרובה מהמבנה והזעיקו את מכבי האש. אם אינכם יכולים לצאת מהמבנה, חפשו מקום שיש בו אוויר נקי, כדי שתוכלו להחזיק מעמד עד בוא הכבאים.

ציוד כיבוי אש לעסק ולבית

ציוד כיבוי אש לעסק ולבית

בכל מקום ובכל רגע נתון יכולה להיגרם שריפה וזו עשויה להתפשט במהירות ולסכן חיי אדם, רכוש וכל מה שבדרך. חברת י.מ.מ גילוי וכיבוי אש הנה חברה המספקת ציוד כיבוי אש, מערכות לגילוי אש, ספרינקלרים וציוד נוסף בעל תו תקן מחמיר ביותר על ידי מכון התקנים הישראלי. החברה פועלת מזה שנים בתחום ושמחה לבטח מבנים, בתי מגורים ומוסדות שונים על ידי ציוד מתקדם וצוות מקצועי בעל כל התעודות וההכשרות הנדרשות.

כיצד ציוד כיבוי אש יכול לעזור לנו?

כבני אדם זה טבעי שנחשוש מתקלות וצרות כלשהן שאנו עשויים להיתקל בהם מפעם לפעם בחיים. לצערנו הרב, כל אחד חווה לפעמים תקלות כלשהן, בין אם מדובר בלהיתקע עם הרכב באמצע שומקום, שיקים שחוזרים בבית או מקרי חירום חמורים יותר שלא נדע כמו שריפה למשל. כמו כן, שריפה יכולה לתפוס אותנו בכל זמן נתון, בין אם שכחנו משהו על הגז בבית, בין אם כתוצאה מהדלקת אש ליד מקור של גז, בין אם בעקבות שמש יוקדת המתחילה שריפה בחוץ שהולכת ומתפשטת עד כדי פינוי בתים. אפילו קצר חשמלי יכול לגרום לשריפה. במקרים כאלה ואחרים טוב שיש ציוד כיבוי אש בסביבה.

בכל מקרה חירום של שריפה ותקלות אחרות ציוד כיבוי אש יכול להציל חיים ולא רק את החיים שלכם. היום בכל מבנה, בית ספר, קניון, חנות ואפילו בבתי מגורים פרטיים ובנייני מגורים יש דגש חזק על בטיחות והצטיידות למקרי חירום שונים, לרבות מקרים של שריפה. אכן, מכבי האש יעשו הכול כדי להגיע במהירות מהרגע שידווח להם על שריפה. עם זאת, ישנו צורך לתת מענה ראשוני במקום כדי למנוע מהשריפה להתפשט ולהקשות על כיבויה בזמן. כמובן שאינכם צריכים להיות גיבורים אם זה עלול לסכן את חייכם או חייהם של אחרים במקום וכדאי להתפנות מהמקום ולפנות אחרים במקום, אולם אם מדובר בשריפה קטנה שאתם יכולים בע"ה ציוד כיבוי אש להשתלט עליה במהירות ולמנוע אסון – הרי שעשיתם דבר גדול ועל כן החשיבות של ציוד זה בכל מקום.

להתקין ציוד כיבוי אש איכותי ומתקדם

מעוניינים להתקין ציוד מקצועי ומתקדם של כיבוי אש? בין אם מדובר בביתכם או במקום עבודתכם, מומלץ לפנות אל חברת י.מ.מ גילוי וכיבוי אש לצרוך עבודת התקנה מרשימה, איכותית ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים