מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

ציוד כיבוי אש

זה יכול לתפוס אתכם בכל מקום – באמצע העבודה במשרד, בהמתנה לתור לקבלת שירותים ציבוריים או בסיומו של יום עבודה. כשפורצת אש בתוך המבנה, ציוד כיבוי אש הוא שיעזור להציל את המצב, הציוד אשר יוכל לעכב את השריפה עד בוא הכבאים. חברת י.מ.מ גילוי אש מציעה ציוד איכותי שעבר בדיקה מקיפה ועומד בכל התקנים הדרושים. אז אם הקמתם בשעה טובה משרד חדש, חשוב להזמין את הציוד הדרוש.

ציוד כיבוי אש שכל עסק חייב

ציוד כיבוי אש – מה הוא כולל

ציוד לגילוי וכיבוי אשר הוא ציוד חשוב שצריך להימצא בכל בניין – בין אם מדובר בבניין מגורים ובין אם מדובר בבניין משרדים. אלה כמה מבין הפרטים הרלוונטיים:

  • מטף לכיבוי אש – המטפים מגיעים על פי רוב בשני גדלים: 3 ו-6 קילוגרמים. קיימים סוגים שונים של מטפים: מטפים המלאים בגז לכיבוי שריפה (פחמן דו חמצני, הלון), אבקה או מטפים הכוללים קצף. חשוב לבדוק את המטפים אחת לשנה ולבצע מילוי של חומר הכיבוי. כאשר מדובר בגזל, יש צורך למלא אותו לאחר 12 שנה, ואילו חומר כמו אבקה יש צורך למלא לאחר 6 שנים.
  • צינורות כיבוי – צינורות אלה מתחברים אל רכבי הכיבוי או אל ברז הכיבוי בתוך הבניין. צינורות אלה נוטים להבלות לאורך השנים, ולכן חשוב לבצע בדיקה תקופתית.
  • גלגלוני כיבוי – גלגילונים אלה הם חלק בלתי נפרד מתוך ציוד כיבוי אש. אלה צינורות גמישים שעשויים מחומר גומי או PVC. צינורות אלה מצויים בכל במקומות רבים: בתי מלון, בתי כנסת, בתי ספר, מוסדות לימוד להשכלה גבוהה או תעשיות ומחסנים שבהם מצויים חומרים מסוכנים.

ציוד כיבוי אש מסייע במקרי חירום

ציוד כיבוי אש יכול לסייע לכם להציל חיים בזמן אמת. כאשר פורצת שריפה בתוך הבניין, יש צורך לנסות לאתר את מקורה ולכבות אותה במהירות האפשרית לפי שהיא תתפשט באמצעות הציוד המשוכלל. כמו כן, אסור להתיז מים על מכשירי חשמל המחוברים לחשמל או להתעכב כדי להציל חפצים יקרים. אם אינכם יכולים להשתלט על האש, חפשו את היציאה הקרובה מהמבנה והזעיקו את מכבי האש. אם אינכם יכולים לצאת מהמבנה, חפשו מקום שיש בו אוויר נקי, כדי שתוכלו להחזיק מעמד עד בוא הכבאים.

ציוד כיבוי אש לעסק ולבית

בכל מקום ובכל רגע נתון יכולה להיגרם שריפה וזו עשויה להתפשט במהירות ולסכן חיי אדם, רכוש וכל מה שבדרך. חברת י.מ.מ גילוי וכיבוי אש הנה חברה המספקת ציוד כיבוי אש, מערכות לגילוי אש, ספרינקלרים וציוד נוסף בעל תו תקן מחמיר ביותר על ידי מכון התקנים הישראלי. החברה פועלת מזה שנים בתחום ושמחה לבטח מבנים, בתי מגורים ומוסדות שונים על ידי ציוד מתקדם וצוות מקצועי בעל כל התעודות וההכשרות הנדרשות.

כיצד ציוד כיבוי אש יכול לעזור לנו?

כבני אדם זה טבעי שנחשוש מתקלות וצרות כלשהן שאנו עשויים להיתקל בהם מפעם לפעם בחיים. לצערנו הרב, כל אחד חווה לפעמים תקלות כלשהן, בין אם מדובר בלהיתקע עם הרכב באמצע שומקום, שיקים שחוזרים בבית או מקרי חירום חמורים יותר שלא נדע כמו שריפה למשל. כמו כן, שריפה יכולה לתפוס אותנו בכל זמן נתון, בין אם שכחנו משהו על הגז בבית, בין אם כתוצאה מהדלקת אש ליד מקור של גז, בין אם בעקבות שמש יוקדת המתחילה שריפה בחוץ שהולכת ומתפשטת עד כדי פינוי בתים. אפילו קצר חשמלי יכול לגרום לשריפה. במקרים כאלה ואחרים טוב שיש ציוד כיבוי אש בסביבה.

בכל מקרה חירום של שריפה ותקלות אחרות ציוד כיבוי אש יכול להציל חיים ולא רק את החיים שלכם. היום בכל מבנה, בית ספר, קניון, חנות ואפילו בבתי מגורים פרטיים ובנייני מגורים יש דגש חזק על בטיחות והצטיידות למקרי חירום שונים, לרבות מקרים של שריפה. אכן, מכבי האש יעשו הכול כדי להגיע במהירות מהרגע שידווח להם על שריפה. עם זאת, ישנו צורך לתת מענה ראשוני במקום כדי למנוע מהשריפה להתפשט ולהקשות על כיבויה בזמן. כמובן שאינכם צריכים להיות גיבורים אם זה עלול לסכן את חייכם או חייהם של אחרים במקום וכדאי להתפנות מהמקום ולפנות אחרים במקום, אולם אם מדובר בשריפה קטנה שאתם יכולים בע"ה ציוד כיבוי אש להשתלט עליה במהירות ולמנוע אסון – הרי שעשיתם דבר גדול ועל כן החשיבות של ציוד זה בכל מקום.

להתקין ציוד כיבוי אש איכותי ומתקדם

מעוניינים להתקין ציוד מקצועי ומתקדם של כיבוי אש? בין אם מדובר בביתכם או במקום עבודתכם, מומלץ לפנות אל חברת י.מ.מ גילוי וכיבוי אש לצרוך עבודת התקנה מרשימה, איכותית ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

ציוד כיבוי אש לעסק ולבית

 אחת הדרישות החשובות ביותר שקיימות בכל בית עסק מחייבת את המנהלים ליצור סביבת עבודה בטוחה בכל רמה, גם כאשר מדובר על בטיחות באש והתמודדות עם שריפות והתלקחויות שונות. בתהליך הקמה של עסק חדש ישנן לא מעט משימות שמוטלות על כתפיו של בעל העסק על מנת שהוא יוכל לפתוח את החנות או המשרד שלו בצורה בטוחה ועל פי החוק, כאשר מבחינת תחום בטיחות באש הדרישה מבעלי העסקים להחזיק ציוד כיבוי אש מקצועי ואמין ברחביה משרד אשר יכול למנוע שריפות הרבה לפני שמגיעים כוחות כיבוי אש לזירה ומסייעים בכיבוי השריפה. כך נוצרת סביבת עבודה בטוחה לעובדים וללקוחות שלכם, שמאפשרת לכם לפעול ביומיום בראש שקט.

מהו ציוד כיבוי האש הנחוץ לכל עסק?

 כאשר אתם רוצים לבחור ציוד כיבוי אש לעסק שלכם, אתם רוצים להתייחס לחמש קטגוריות שונות של ציוד:

  1. צינורות מים- מדובר בשיטת כיבוי מיושנת יחסית, יחד עם זאת יעילה מאוד. אתם יכולים להתקין צינורות מים במקומות אסטרטגיים לאורך או לרוחב החלל כך שאם יש שריפה העובדים יכולים להתחיל בתהליך הכיבוי עוד לפני שהכבאים מגיעים.
  2. מטפים- כאשר ישנן התלקחויות מקומיות, כמו למשל במטבחים הומי אדם ועבודה, שימוש במשאפים מאפשר לכם להחזיר את המטבח לשגרה מלאה תוך דקות ספרות ולקבל מקום בטוח מאוד לעבודה גם בתנאי חום ואש קיצוניים.
  3. מתזים- כל בעל עסק היום מחויב להתקין בשטח שלו מערכת מתזים ( ספרינקלרים) מקצועית אשר תספק כיסוי מלא ובמקרה הצורך תצניח כמויות גדולות של מים לכיבוי שריפה שמתרחשת בחלל למשרד או החנות. 
  4. מערכות גילוי- עוד לפני שאתם מתחילים פעולות הכיבוי אתם חייבים לדעת שיש לכם את היכולות לגלות או לשריפה שמתרחשת בחלל המשרד או העסק שלכם. מסיבה זו חשוב להתקין מערכות רגישות לעשן שיכולות לזהות את התפתחות השריפה בשלבים הראשונים שלה, ולספק לכם התראה מוקדמת שיכולה להציל חיים.
  5. מערכות אזעקה- לאחר שערכות הגילוי עושות את עבודתן, רצוי להתקין מערכת אזעקה אשר תתריע בפני העובדים על השריפה ותסייע להם לברוח במהירות מהחלל הפנימי המסוכן.

ציוד כיבוי אש – יוצרים סביבת עבודה בטוחה

כשאתם מקימים עסק חדש הדבר הכי חשוב שאתם יכולים לעשות הוא ליצור סביבת עבודה בטוחה לכל מי שנכנס בשערי החנות או המפעל שלכם. כך שהתייחסות לכל תחום בטיחות באש התייחסות חיונית מאוד ולא רק בגלל דרישות החוק. חברת י.מ.מ גילוי וכיבוי אש תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהתקנה של המערכות החיוניות הללו אשר ישמרו על בטיחותכם.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים