מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

ציוד כיבוי אש

זה יכול לתפוס אתכם בכל מקום – באמצע העבודה במשרד, בהמתנה לתור לקבלת שירותים ציבוריים או בסיומו של יום עבודה. כשפורצת אש בתוך המבנה, ציוד כיבוי אש הוא שיעזור להציל את המצב, הציוד אשר יוכל לעכב את השריפה עד בוא הכבאים. חברת י.מ.מ גילוי אש מציעה ציוד איכותי שעבר בדיקה מקיפה ועומד בכל התקנים הדרושים. אז אם הקמתם בשעה טובה משרד חדש, חשוב להזמין את הציוד הדרוש.

ציוד כיבוי אש

ציוד כיבוי אש – מה הוא כולל

ציוד לגילוי וכיבוי אשר הוא ציוד חשוב שצריך להימצא בכל בניין – בין אם מדובר בבניין מגורים ובין אם מדובר בבניין משרדים. אלה כמה מבין הפרטים הרלוונטיים:

  • מטף לכיבוי אש – המטפים מגיעים על פי רוב בשני גדלים: 3 ו-6 קילוגרמים. קיימים סוגים שונים של מטפים: מטפים המלאים בגז לכיבוי שריפה (פחמן דו חמצני, הלון), אבקה או מטפים הכוללים קצף. חשוב לבדוק את המטפים אחת לשנה ולבצע מילוי של חומר הכיבוי. כאשר מדובר בגזל, יש צורך למלא אותו לאחר 12 שנה, ואילו חומר כמו אבקה יש צורך למלא לאחר 6 שנים.
  • צינורות כיבוי – צינורות אלה מתחברים אל רכבי הכיבוי או אל ברז הכיבוי בתוך הבניין. צינורות אלה נוטים להבלות לאורך השנים, ולכן חשוב לבצע בדיקה תקופתית.
  • גלגלוני כיבוי – גלגילונים אלה הם חלק בלתי נפרד מתוך ציוד כיבוי אש. אלה צינורות גמישים שעשויים מחומר גומי או PVC. צינורות אלה מצויים בכל במקומות רבים: בתי מלון, בתי כנסת, בתי ספר, מוסדות לימוד להשכלה גבוהה או תעשיות ומחסנים שבהם מצויים חומרים מסוכנים.

מה לעשות כשפורצת שריפה

ציוד כיבוי אש יכול לסייע לכם להציל חיים בזמן אמת. כאשר פורצת שריפה בתוך הבניין, יש צורך לנסות לאתר את מקורה ולכבות אותה במהירות האפשרית לפי שהיא תתפשט באמצעות הציוד המשוכלל. כמו כן, אסור להתיז מים על מכשירי חשמל המחוברים לחשמל או להתעכב כדי להציל חפצים יקרים. אם אינכם יכולים להשתלט על האש, חפשו את היציאה הקרובה מהמבנה והזעיקו את מכבי האש. אם אינכם יכולים לצאת מהמבנה, חפשו מקום שיש בו אוויר נקי, כדי שתוכלו להחזיק מעמד עד בוא הכבאים.

 

 

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים