מושב ברק, משק 53 ymmsec@gmail.com
התקשרו עכשיו: 077-4201204
צור קשר

תקנות כיבוי אש ספרינקלרים

חברת י.מ.מ גילוי אש מודעת לכל תקנות כיבוי האש ומציעה ציוד משוכלל ומקצועי המגן על המבנה מפני שריפה. תקנות כיבוי אש ספרינקלרים הן מבין התקנות החשובות ביותר לכל עסק, בייחוד אם נמצאים בו אנשים רבים. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות אשר נועדו להגן על שוהי הבניין מפני דליקה: ספרינקלרים, מערכות לגילוי אש ועשן, מערכות כריזה בשעת חירום וכן ציוד לצורך כיבוי אש.

תקנות כיבוי אש ספרינקלרים

תקנות כיבוי אש ספרינקלרים – להכיר את התקנות

כדי להקים עסק יש צורך לעמוד בכל תקנות כיבוי אש ספרינקלרים הם העיקריים שבהם. אלה כמה חוקים שכדאי לרענן לפני שאתם מכניסים את העובדים שלכם למבנה חדש:

  • הצבה של ספרינקלרים – בעל עסק חייב להציב מערכת של מתזים אשר יכולים לפעול בזמן אמת. הספרינקלרים הם האזעקה האקטיבית של הבניין. ברגע שפורצת דליקה, הם ממהרים לכבות אותה באמצעות התזת סילוני מים. הספריקנלרים יכולים לעכב את התפשטותה של השריפה עד שהכבאים מגיעים.
  • מערכת לגילוי עשן ואש – יש צורך להציב מערכת המתריעה בפני הימצאותם של עשן ואש, מערכת שאושרה על ידי כל התקנים.
  • לדאוג לציוד – יש צורך לוודא כי הציוד לכיבוי אש תקין, וכי הוא כלים כמו זרנוקי בד, גלגלון, ברז שריפה ומטף. כל הכלים האלה צריכים לעמוד בתקן הישראלי.
  • מערכת מנדפים – חשוב להציב מערכת של מנדפים אשר יכולה להציל חיים בעת הצורך.
  • לדאוג ליציאות חירום – חשוב לדאוג ליציאות חירום ולוודא כי כל השוהים בבניין מודעים ליציאות אלה.
  • לדאוג לשילוט מתאים – יש צורך להציב שילוט אשר יקל על הנוכחים בבניין ועל כוחות החילוץ במקרה שבו תפרוץ שריפה.
  • חומרי בנייה מתאימים – כאשר בונים בניין משרדים חדש, יש לוודא שחומרי הגלם שמשתמשים בהם לבנייה מותאמים לתקן הישראלי.

כוחם של הספרינקלרים

כל מי שראה פעם ספרינקלרים בפעולה יודע עד כמה הם חשובים במקרים שבהם יש התרחשות בזמן אמת. הספרינקלרים רגישים לעשן ואש והם מתיזים מים לכל עבר כדי לכבות את השריפה. הם מעכבים את הדליקה ומהווים תחליף טוב לאזעקה הפסיבית שאמנם מזהירה אנשים בפרוץ שריפה, אך אינה יכולה להגן עליהם.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים