י.מ.מ מערכות כיבוי אש
אישור כיבוי אש לעסק

אישור כיבוי אש לעסק

אישור כיבוי אש לעסק, נדרש למגוון רחב של עסקים. בלעדיו לא יוכל העסק לקבל רישיון עסק עבור הרשות המקומית. האישור ניתן על פי דרישות הרשות הארצית לכבאות והצלה. בכל סוג עסק יש דרישות ספציפיות בהן יש לעמוד. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" עוסקת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע רב.

אישור כיבוי אש לעסק – חיוני לבטיחות

אישור כיבוי אש לעסק, נועד אמנם להסדרת כל ההליכים הבירוקרטיים במטרה לקבלת הרישיון, אבל הוא חשוב מאוד להסדרת כל נושא ההגנה מפני התלקחויות אש, כולל כמובן התקנת אמצעי כיבוי אש נדרשים למקרי שריפות. התהליך לקבלת האישור נעשה במספר שלבים. ראשית, ייערך ביקור של יועץ בטיחות אש באתר במקום. על פי הדרישות והמצב הוא יכין תכנית בטיחות המותאמת לדרישות נציב כבאות ראשי. ההנהלה מבצעת את ההתאמות הנדרשות כולל התקנת כל המערכות אשר אמורות להיבדק במסגרת האישור. בהמשך ייערך דו"ח מפורט המציין את המענה לדרישות הכולל גם מפרט המוגש כולל תוכניות הנדסיות של האתר, תיאור מקיף של ציוד כיבוי האש, מפרט מערכת גילוי אש ועשן, פתחי מילוט ויציאות חירום, פירוט מבנה לוחות החשמל הקיימים באתר ופרטים נוספים נדרשים.

ביקורת ואישור

השלב הבא הינו ביקור של מפקח מטעם רשות הכבאות וההצלה בנכס. במידה והכל תקין יקבל העסק את האישור, ובמידה ועדיין קיימים ליקויים הוא יידרש לתקנם לטובת ביקור חוזר ומשלים. צריך לציין, כי על אי מתן אישור ניתן לערער. יש לציין עוד, כי לא כל עסק חייב באישור כזה ויש צורך לבדוק את הוראות החוק הרשמיות בנושא. היות והתהליך מעט מורכב, יש צורך להתכונן אליו היטב כולל הכנת כל התוכניות והמסמכים הנדרשים.

שירות מקצועי

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" הינה בעלת מוניטין בנושא ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. מנהליה הראשיים ומנהלי המחלקות בה הינם בעלי הסמכה מתאימה וברשותם ידע עשיר וניסיון מצטבר. כל אלו מגיעים מלימודים וממתן שירותים מוצלחים לעסקים רבים ומגוונים לאורך השנים. השירות מקיף וכולל ייעוץ, הדרכה, ליווי מול הרשויות, פיקוח על ועוד.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream