י.מ.מ מערכות כיבוי אש
גילוי אש – אמצעי מניעה יעיל

גילוי אש – אמצעי מניעה יעיל

גילוי אש הינו אחת המטלות החשובות בכל אתר ומבנה. הדבר חשוב במיוחד בעסקים ובמפעלים בעלי פעילות מסוכנת להתלקחויות שריפות. החוק נותן דעתו על כך ודורש הצטיידות במערכות לגילוי אש ובמערכות המאפשרות כיבוי זריז ומהיר. ניתן למצוא מגוון מערכות השונות אלו מאלו במפרט שלהן. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" עוסקת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

גילוי אש

גילוי אש עשוי למנוע שריפה שנזקיה חמורים מאוד. התקנת מערכות מקצועיות לגילוי עשן ואש, הינן לעין ערוך זולות מאשר תיקון נזקי שריפות העלולים לעלות בכסף רב. במקרים חמורים, החשש הוא גם לנכויות של אנשים וחלילה, אף למוות. קיים חוק המגדיר את הנושא במדויק ואף מספק רשימה מפורטת לגבי התחומים בהם נדרש אישור מטעם נציבות כבאות והצלה. ללא אישור כזה, לא תיתן הרשות המקומית רישיון עסק. ניתן למצוא מגוון מערכות הפועלות על גלאים אלקטרוניים. יש המיועדים לגילוי עשן באמצעים שונים שכולם טובים ו/או משלימים אלו את אלו, יש גלאי קרן לייזר, גלאי  חום, גלאי יניקה, גלאי להבה ועוד. המערכות הללו יודעות להתריע בצורות שונות. כך ברמקולים במבנה, באמצעות נורות הבהוב לטובת כבדי שמיעה. בנוסף, הן בעלי חייגן אוטומטי המחובר לרשות הכבאות וההצלה המקומית ולקצין הבטיחות של העסק.

מערכות מתקדמות

מערכות מתקדמות יותר, מסוגלות לנתק אוטומטית את זרם החשמל למבנה ובנוסף, כוללות גם ספרינקלרים שתפקידם הוא להפעיל נקודות סילוני מים או הפעלת גז כיבוי מעל אזור הדליקה במטרה לכבות אותה כבר בשעת ההתלקחות. מניעה בשלב זה עשויה למנוע את האסון שעלול לקרות. עסק הרוצה במערכות אלו לטובת בטחונו ו/או קבלת אישור מתאים יכול לקבל ייעוץ לגבי המערכות המתאימות מכל לצרכיו.

שירות מקצועי

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" נחשבת למקצועית מאוד בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הכנת תוכניות ומערך בטיחות אש, ייצוג מול הרשות לכבאות והצלה לטובת קבלת רישוי עסק, הדרכת עובדים, פיקוח כללי ועוד. מנהליה הינם בעלי ניסיון רב וידע עשיר בתחום המגיעים מלימודים, השתלמויות ומתן שירותים מגוונים ללקוחות לאורך השנים.

gfdgfdg
© כל הזכויות שמורות לי.מ.מ - מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות‭ בניית אתרים by
daydream